Allu Pugačovu nevar pazīt, kas ar viņu noticis?

Allu Pugačovu (66), kura šobrīd vairāk nodevusies savu dvīnīšu audzināšanai nekā koncertēšanai un saviesīgai dzīvei, esam pieraduši redzēt kā brangas miesasbūves sievieti, kas tērpjas bezformīgos paltrakos. Tautā viņas apģērba stils pat tiek dēvēts par „balahoniem kā Pugačovai”.

Taču nu viņa ir pārvērtusies līdz nepazīšanai, par to internetā visiem saviem sekotājiem pavēstījis viņas bijušais vīrs, slavenais  un skandāliem apvītais dziedātājs Filips Kirkorovs. Turklāt ierakstam ir pievienota daiļrunīga fotogrāfija, kurā Pugačova patiešām vairs nelīdzinās agrākajai sev.

Filips Kirkorovs, ieradies apciemot savu bijušo laulāto draudzeni un nemainīgo mūzu Allu Pugačovu viņas pilī Maskavas apkaimes ciematā Grjazi, kur viņa mitinās kopā ar savu vīru, populāro komiķi un šovmenu Maksimu Galkinu un abu bērniem Gariju un Elizabeti, no pārsteiguma esot teju zaudējis runas spējas. Un kā nu ne! Fotogrāfijai, kuru Kurkorovs publicējis internetā, komentāri ir lieki.

„Šodien ierados ciemos pie mūsu meitenes un kļuvu vai mēms, mani pils durvīs sagaidīja tāda daiļava!!! — savu sajūsmu nespēj noslēpt Kirkorovs. — Es nenocietos un nofotografēju, ar lielām pūlēm pierunāju viņu fotogrāfiju neizdzēst. Es gribu, lai visi redz, kāda viņa ir gudriniece, un kāda viņa tagad izskatās […]. Lūk, ko nozīmē pareiza ēšana, pilnvērtīgs miegs un mīļi cilvēki līdzās! Lepojos ar mūsu Allu! P.S. Bāra mani, ka esot bez grima, bet personīgi man viņa bez grima patīk labāk”.

Gandrīz kā šajā attēlā jaunībā…

Allu-Pugacovu-nevar-pazit1

 

Foto: Filipa Kirkorova personīgais arhīvs

 

Avots: 7days.ru

Populārākie raksti

Jūs varētu interesēt

1
Lasītāju viedokļi

avatar
jaunākie vecākie populārākie
Kārlis
Kārlis

Nu moins fiļka gan nežēlīgi sarkastisks :D