6 idejas, kā palielīties ar sava bērna zīmējumiem

idejas bērnu zīmējumiem

Diezin vai būs daudz tādu vecāku, kuriem nekad nav bijusi vēlēšanās visiem, kas ir ar mieru skatīties, palielīties ar sava bērna zīmējumiem. Nemaz nerunājot par ledusskapi virtuvē, pie kura biezā slānī piestiprināti jaunā mākslinieka „akvareļi”. Un kā nu ne, mazuļu mākslinieciskās izpausmes mēdz būt patiešām interesantas, un “gleznas” šķiet vērtīgākas vēl jo vairāk, ja gleznotājs ir tava miesa un asinis.

Piedāvājam sešas idejas, kā palielīties ar sava bērna zīmējumiem, tostarp neaplīmējot ar tiem ledusskapja durvis vai rakstāmgaldu birojā.

 

1.Atsevišķi rāmīši

idejas bērnu zīmējumiem

Lielisks veids, kā priecāties par bērnu zīmējumiem, kuru formāts neietilpst parastajos rāmjos, vai arī mazā mākslinieka darbos ir 3D elementi, piemēram, pielīmētas vates bumbiņas vai mežā salasītie čiekuri.  Sameklējiet kādu veco rāmīti vai iegādājieties pāris jaunus un nokrāsojiet tos vienā krāsā.  Nostipriniet auklu savienojot rāmīšus un ar nelielām piespraudēm piestipriniet tiem bērna zīmējumus.  Tā būs iespējams mainīt mākslas darbus tik bieži, cik vien jaunais mākslinieks tos radīs.

 

2. Goda plāksne

idejas

Viens no vienkāršākajiem un lētākajiem veidiem, kā radīt stilīgu bērnistabas sienas dekoru.  Viss, kas nepieciešams, – aukla, knaģi un dažas naglas. Un te nu vēl viena iespēja izpausties mazajiem māksliniekiem – nokrāsot knaģus kādā piemērotā krāsā. Var arī, protams, izmantot krāsainos plastmasas veļas knaģus.

 

3.Māksla skavās

idejas

Noderēs savu laiku nokalpojuši fotogrāfiju rāmīši, bet variet iegādāties arī jaunus. Stiklu pārvelk ar glītu audumu, bet pēc tam pielīmē metāla skavas (nopērkamas kancelejas preču nodaļā veikalā), kurās pēc sirds patikas var ievietot bērna zīmējumus. Turklāt ekspozīciju var mainīt kaut vai katru dienu.

 

5. Kolāža

idejas

Te nu būs nepieciešami nedaudz lielāki ieguldījumi, taču uztveriet to kā gleznas iegādi, par kuru varēsiet tīksmināties gadiem ilgi. No bērnu mini-zīmējumiem izveidojiet kolāžu, iestipriniet to lielā glītā rāmī un piekariet pie sienas pašā redzamākajā vietā.

 

5. Vitrīna

idejas

Pie sienas horizontāli piestipriniet pāris dēļus, kam abos augšējos stūris piedarinātas metāla cilpas. Starp tām nostiprina stiepli, kam piestiprinātas metāla skavas. Iestiprina skavās zīmējumus vai fotogrāfijas un par mazā mākslinieka radošumu  varēs priecāties ikviens, kurš viesosies jūsu mājā, nemaz nerunājot par ģimeni.

 

6. Viltus rāmīši

idejas

Pats ekonomiskākais variants nelielai telpai vai īrētam dzīvoklim, kurā nav ieteicams bojāt sienas ar naglām vai skrūvēm.  Pie sienas var piestiprināt zīmējumus viltus rāmīšos no dekoratīvas līmlentas. Tajos ar kniepadatu (pie tapetēm) vai caurspīdīgu līmlentu (pie krāsotas sienas) iestipriniet zīmējumus. Lieliski, gleznu galerija gatava!

Jums ir vēl kāda interesanta ideja? Dalieties ar to komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz