5 dīvas, kuru skaistums pagaisis kopā ar zaudēto svaru

Torija Spelinga
Torija Spelinga

Vai jūs patiešām esat pārliecināti, ka būt tievai ir skaisti? Aplūkojot to, kādas izskatās šīs piecas dīvas pēc, viņuprāt, liekā svara nomešanas, tā vairs nešķiet. Šis kārtējo reizi ir atgādinājums, ka visā ir jāievēro mērenība.

 

Nikola Ričija

kārnās dīvas

Pirmā Holivudas aktrise, dziedātāja un televīzijas šovu vadītāja, kura atklāti paziņoja, ka sirgst ar anoreksiju. Notievēt no 65 kg uz 38 (!) viņai it kā esot ieteikusi labākā draudzene Parisa Hiltone, kuras svars tobrīd arī jau bija diezgan tuvu kritiskai robežai. Lai izķepurotos, Nikolai Ričijai bija nepieciešami divi gadi. Svaru normalizēt palīdzēja grūtniecība: dzemdējusi divus jaukus bērniņus, Nikola nedaudz pieņēmās svarā un viņas figūra kļuva daudz sievišķīgāka un vairs neatgādināja izkāmējušu kaķi.

 

Andželīna Džolija

kārnās dīvas

Andželīnas Džolijas slimīgā izskata iemesls – mātes nāve, pēc kuras aktrise ieslīga dziļā depresijā, pilnībā nodevās darbam un praktiski neko neēda. Viņas dzīvesdraugs Breds Pits bija tuvu izmisumam: „Andželīna jau vairakkārt no bada ir paģībusi, bet man neizdodas viņu pierunāt kaut ko ieēst, viņa neko par to pat negrib dzirdēt”. Jāteic gan, atguvusies no sērām, aktrise daudz svarā nav pieņēmusies un turpina ievērot stingru diētu, kuras pamatā ir pilngraudi (griķi un kvinoja). Aktrises augums ir 169 cm, bet svars apmēram 40 kg. Diemžēl seksīgās „kapeņu izlaupītājas” kārdinošā figūra jau sen ir aizmirsta pagātne.

 

Viktorija Bekhema

kārnās dīvas

Par seksīgāko futbolistu pasaulē atzītā Deivida Bekhema sievu bieži mēdz vainot slimīga ķermeņa kulta propagandēšanā, jo, kā teikusi pati Viktorija, viņa „ar savu figūru nekad nav apmierināta”. Kad stila ikona bija kārtējā mazuļa gaidībās, fani atviegloti uzelpoja, ka nu arī elka svars normalizēsies. Taču tā vietā, lai kaut nedaudz pieņemtos miesās, Bekhemas kundze turpināja kust kā pērnais sniegs maija saulītē. Tērpu dizainerei piedēvē pārāk lielu aizraušanos ar badošanos. Atliek vienīgi raudzīties uz Viktorijas jaunības fotogrāfijām, kurās viņa patiešām izskatās sievišķīga un pievilcīga.

 

Mērija Keita Olsena

kārnās dīvas

2008. gadā Mērija Keita Olsena paziņoja, ka slimīgais kārnums ir viņas organisma reakcija uz pārlieku lielo preses uzmanību un fanu pielūgsmi, kas viņai ar māsu “uzkrita uz galvas” tad, kad viņas vēl bija pārāk jaunas un nenobriedušas, lai to spētu izturēt. Lai atgūtu cik necik normālu svaru, aktrisei nācās ārstēties klīnikā. Līdz beidzot uzticamais mīļotais vīrietis Olivjē Sarkozī meitenei lika saņemties un palīdzēja atlabt. Un ja parasti cilvēkiem, kuri ir iemīlējušies, apetīte pazūd, tad Mērijai Keitai Olsenai mīlestība palīdzēja apetīti rosināt.

 

Torija Spelinga

kārnās dīvas

Savulaik mega populārā jauniešu seriāla „Beverlihilsa 90210” zvaigznei bieži tiek pievērsta dzeltenās preses žurnālistu uzmanība — savulaik cits citu pārtrumpodami, masu mediji apsprieda aktrises krūšu izmēru, kas uzkrītoši kontrastē ar Torijas kārno ķermeni. Bet izrādās, tas vēl nebija viss. Pēc divus mazuļu laišanas pasaulē, Torija turpināja strauji zaudēt svaru, gandrīz vispār atsakoties no ēšanas. Skaudrā eksperimenta rezultāts ir pavisam bēdīgs. Un atliek vienīgi minēt, vai mēs kādreiz vēl ieraudzīsim to Donnu, kāda palikusi atmiņā no laika, kad skatījāmies seriālu?

 

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

 

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

Ierakstiet pirmo komentāru!

avatar
wpDiscuz