10 padomi, kas dzīvē visu saliks pa plauktiņiem

padomi

Reizēm dzīvē viss aiziet galīgi šķērsām. Ir „nobrucis” viss, kas šķita svarīgs, un mēs saprotam, ka ir kaut kas jāmaina. Taču kas?! No cilvēkiem visapkārt padomi birst kā no pārpilnības raga, un tīri vai sāk likties, ka visi citi labāk zina, kā jādzīvo tava dzīve, tikai ne tu pats. Ko darīt?

Pirmkārt, nevajag aizmirst, ka risinājums ir vienmēr. Īpaši optimistiski cilvēki apgalvo, ka katrai problēmai iespējami pat divi risinājuma varianti. Un tā patiešām ir.

Lai dzīves sliežu ceļā veiktu remontu, lūk, desmit padomi, kas visu saliks pa plauktiņiem. Taču sagatavojieties tam, ka, īstenojot šos ieteikumus, jūsu dzīves sliedes var aizvest pavisam citā virzienā, nekā tās ved šobrīd. Tāpēc vispirms pamatīgi apdomājiet, kas īsti jūs neapmierina līdzšinējā dzīvē, un tikai pēc tam sāciet griezt pasauli ap sevi  ar kājām gaisā.

1. Neprovocējiet tikšanos (šeit, protams, nav runa par lietišķām darījumu tikšanām). Jūs redzēsiet, kuram patiešām esat vajadzīgs. Cilvēki, kuriem jūs esat svarīgs, noteikti uzmeklēs jūs, lai aicinātu satikties vai vienkārši apjautātos, kā jums klājas. Nu, bet ja nē – tad viss tāpat ir skaidrs!

2. Ja esat sapinies savās jūtās vienlaikus pret diviem cilvēkiem, izvēlieties otro. Ja jūs mīlētu pirmo cilvēku, neiemīlētos otrajā.

3. Lai jūs neuztrauc tas, ko par jums domā citi. Jums taču arī ir savs viedoklis par viņiem, vai ne? Un kā jums šķiet, vai viņi par to ļoti pārdzīvo?

4. Tie cilvēki, kuri biežāk no visiem ir piedevuši un bijuši pacietīgākie no visiem, parasti mēdz aiziet pēkšņi un uz visiem laikiem. Nepāršaujiet pār strīpu attiecībās ar tiem, kuri ir jums uzticīgi, pat tad, ja šķiet – šis cilvēks ir lieks.

5. Nav liela bēda, ja nav neviena drauga. Bēdīgi ir tad, ja viņi par tādiem izliekas un ir spējīgi uz nodevību.

6. Par saviem plāniem labāk turiet muti ciet. Šo principu piekopj pat darījuma cilvēki un mākslinieki. Un kāpēc gan veltīgi kulstīt mēli – jūsu sasniegumi visu izteiks bez vārdiem!

7. Nekad nepiedodiet neuzticību. Jebkurš neuzticības fakts — tā ir salīdzināšana, par jums labāka partnera meklēšana. Tas, kurš meklē kaut ko labāku, nekad pienācīgi nenovērtēs to, kas viņam jau ir…

8. Cilvēka ķermenī 80% ir ūdens. Ja cilvēkam nav sava sapņa vai dzīves mērķa, uz kuru tiekties, viņš ir tikai vertikāla peļķe. Tāpēc sapņojiet, tiecieties un ejiet uz savu mērķi, pat tad, ja šķiet, ka tas ir kaut kas pavisam utopisks.

9. Neatraidiet cilvēkus, kuri vēlas būt ar jums kopā. Iespējams, ka viņi būs vienīgie, kas paliks jums līdzās jūsu dzīves pašos melnākajos brīžos.

10. Pie velna Kārnegi! „Attiecies pret citiem tā, kā vēlies, lai viņi attiecas pret tevi…”. Muļķības! Kā gribi, tā attiecies. Tāpēc, ka vairums no viņiem pret jums neattieksies tā, kā pret viņiem attiecāties jūs!

Izsakiet savu viedokli komentāros un sekojiet mums Facebook un Twitter!

Avots: marcandangel.com

Jūs varētu interesēt

Populārākie raksti

Lasītāju viedokļi

2 Komentāri on "10 padomi, kas dzīvē visu saliks pa plauktiņiem"

avatar
Kārtot pēc:   jaunākie | vecākie | populārākie
kate
kate

Draugi ir kadi 2 vai 3, vairak nav vajadzigs. Katrs savu draugu zin momenta un tada draudziba ir izveidojusies dabigi, kad vienam no otra neko nevajag. Gribas tikties un parunaties, pabut kopa. Un vienmer gatavs palidzet draugam un pardzivo par vina pardzivojumiem.

Buu
Buu

Punkts 1. Kas notiks ja notiks abpusēja sēdēšana un gaidīšana, lai redzētu kuram tad es tāds unikāls būšu vajadzīgs? Ne, ne, man patīk provocēt tikšanos ar man svarīgiem cilvēkiem (protams, robeža jājūt – lūgties draudzību par katru cenu arī nav veselīgi). Šim punktam tāda vienpusēja pieeja. Pārējie padomi liekami aiz auss, jā!

wpDiscuz